1 / 4
Се продава deloven prostor/dukan 38 m2,
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.11.2022 21:17

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

38 m²

Греење:

Струја

Se prodava deloven prostor/dukan 38 m2, istiot se naoga vo noviot trgovski centar vo Prilep vo vnatresnosta na samiot objekt na prizemje vlez od dve strani. Kontakt 075803245

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

viktor
Потврден огласувач
075803245
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам