1 / 1
Dukan(deloven prostor)strog centar
1 €
31.01.2023 18:01

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

42 m²

Греење:

Струја

Strog centar Se izdava dukan od 42 m2 (22 prizemje i 20sprat) kompletno opremen

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

M
Потврден огласувач
070525759
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам