1 / 1
Seat ibiza
30 €
03.02.2021 22:11

Куманово / Куманово

Марка:

Seat

Модел:

Ibiza

Година:

1999

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2021

Сила на моторот:

0 kw / 0 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Seat benzin plin klima odlicna

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AvtoPlac Laki
Потврден огласувач
070211138
Испрати Е-маил до огласувачот

Volkswagen Polo Klasik - 1.9 SDI

1000 €

Astra

30 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам