1 / 10
VW PASSAT VARIANT BLUEMOTION 2007 G.
4.570 €
Цената не е фиксна
Денес 10:56

Куманово / Куманово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Voziloto e uvezeno od austrija, site davacki plateni do registracija. Za povekje informacii vrtete na: 070321687

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AVTO PLAC
Потврден огласувач
070321687
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам