1 / 3
DIZNI 1.0 CO2/TIG pogolem broj
40 МКД
Цената е фиксна
02.02.2023 20:29

Охрид / Охрид

✅zavaruvanje
✅co2
✅tig
✅aluminium
✅argon

DIZNI 1.0 VO POGOLEM BROJ CENA 40den mozit i na golemo poveke inf 079353307 viber /watssp raspolagame i so komplet
set i drugi elementi za zavaruvanje

zavaruvanje✅
#tig✅
#co2✅
#ac dc✅
#PLASMA✅

#FRONIUS✅
#KEMPI✅
#MILER✅
#TELWIN✅

SEKAKOV VID NA PROFESIONALNI APARATI ZA ZAVARUVANJE I DRUGI ELEMENTI INFO NA 079353307 viber ✅

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам