1 / 11
MERCEDES SPRINTER
1 €
Цената не е фиксна
16.03.2022 16:39

Прилеп / Прилеп

Se prodava MERCEDES SPRINTER 313 2005 god.registriran cela godina. Voziloto ima termoking , vo ispravna sostojba i raboti odlicno.Ima 4 novi gumi i odlicen motor.Cena 6500 evra +ddv.Mozi zamena za pikap tovaren so vasa doplata. Lice za kontakt Blaze 070 776 335

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Блаже
Потврден огласувач
070776335
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам