1 / 12
MONDIAL CROSS X-TREME MAXX 200
1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.09.2022 20:37

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Останати марки

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2021

Модел:

MONDIAL CROSS X-TREME MAXX 200

MONDIAL CROSS X-TREME MAXX 200 cc


Технички податоци:

• Зафатнина на моторот: 197 cm³
• Максимална снага: 10.5 kw / 7500 rpm
• Тип на мотор: четиритактен
• Максимална тежина: 150 кг
• Гориво: Бензин (95 октански)
• Кумплуг: 5 брзини
• Пренос: Ланец
• Предно тркало: 2.75-21
• Задно тркало: 4.60-18
• Должина: 2090 мм
• Ширина: 815 мм
• Висина: 1200 мм
• Тежина: 127 кг

Обезбедени оригинални резервни делови како и продажно-сервисна мрежа низ цела Македонија

ГАРАНЦИЈА: 1 година ( неограничени километри)

Земја на потекло: ТУРЦИЈА
ЛЕО РИНГО ДООЕЛ
ул.11.Октомври Бр.43
7500 Прилеп
тел./факс + 389(0) 48 551-445
мобилен: 075 98-98-61
e-mail:leoringo@t.mk

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од: Претпријатие

Лео Ринго
Ул. 11 Октомври Бр.43
Потврден огласувач
075989861
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам