1 / 2
Citroen c1 bmw mercedes golf opel ford Honda
3.000 €
14.08.2022 16:13

Прилеп / Прилеп

Марка:

Citroen

Модел:

C1

Година:

2008

Гориво:

Бензин

Километри:

95000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2021

Сила на моторот:

51 kw / 69 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Kolata e vo perfektna sostojba
Zabeleski nema uvozena 🇨🇭🇨🇭🇨🇭
So servisna kniska realni km
I'ma motor 1.0 so lanec mnogu ekonimicno vozilo

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Imt
Потврден огласувач
077878859
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам