1 / 8
Ford mondeo 1.8 td bmw mercedes golf opel honda pezo citroen
550 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.08.2022 16:14

Прилеп / Прилеп

Марка:

Ford

Модел:

Mondeo

Година:

1996

Гориво:

Дизел

Километри:

20000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2020

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Kolata e vo ispravana sostojba
Servisirana so 4novi.gumi
Kolata e vozena familjarno
Motor I'ma mnogo dobar ne trosis maslo ne zagreaa(istecena registracia)
Cena 550e

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Imt
Потврден огласувач
077878859
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам