1 / 10
Elektronika Razni Delovi Tranzistori Pojacala Predpojacala
По Договор
Денес 00:10

Бутел / Скопје

Испраќам по карго    

***** Informacii posle 15:00 casot *****
Elektronika Razni Delovi : TV Rezervni delovi , Izlezni Tranzistori za site postari Pojacala , STK zasiluvaci , MOSFet Tranzistori , IC OPERACIONI Pojacala , , , ,
,Predpojacala ,Otpornici , SITE VIDOVI Kondenzatori, IC za 4K TV i drugo......
***** VIDETE GI SITE MOI OGLASI *****

STK0050
STK0050II
STK0100II
STK020
STK080
STK082
STK2038
STK3042III
STK3062III
STK3082III
STK3102III
STK3102IV
STK402-070
STK402-120S
STK404-070
STK404-120Y
STK4131II
STK4131V
STK4141 II
STK4141V
STK4142II
STK4151II
STK4151V
STK4161II
STK4161V
STK4162 II
STK4171II
STK4171V
STK4181II
STK4181V
STK4191II
STK4191V
STK4192II
STK4241II


Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Електроника

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам