Нива Заград
1 МКД
28.01.2021 08:25

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

3150 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава нива во месноста Заград со 3150 м.кв.
Лоцирана е одма до пат. Низ нивата поминуваат бандери со струја и има две шахти.
Тел: 077/828-668 078/214-788

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Marija
Потврден огласувач
077828668
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам