1 / 4
Power Bank
1.200 МКД
Цената е фиксна
28.01.2021 10:13

Штип / Штип

Prodavam portabilen power bank ,polnac za mobilni telefoni i tableti vo funkcionalna sostojba.Cena 1200 den. Fiksna.Go polni vasiot telefon 3 do 4 pati vo zavisnost od baterijata na vasiot telefon.Po kargo ne prakam.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Полначи

Се продава од:

Miki
Потврден огласувач
074240771
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам