1 / 12
molerofarbarski uslugi
1 €
Денес 08:33

Гази Баба / Скопје

1.Молерисување во бело или во боја. 2 Глетовање, опшивки на прозори. 3.Санација на стари и распукани зидови со мрежа и лепак, изработка на минерален абриб, пластифициран абриб, изолација на ѕидови со стиродур, стиропор. 4. Термоизолациони фасади со ниска градба. Цена по договор.

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Молери гипсери фасадери

Се продава од:

ivo
Потврден огласувач
078230600
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам