1 / 6
MOLERAJ GLETUVANJE ABRIB PO SUPER CENA
1 €
23.07.2022 03:58

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Moleraj belo 25 den
Gletuvanje 1.5 euro
Lepak mreza 1 euro
Abrib 2 euro
Gips karton

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Комплетна спална соба

Се бара од:

Vlatko
Потврден огласувач
076664220
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам