1 / 4
Se prodava Kujca
1 €
07.11.2021 14:20

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

4,5

Квадратура:

179 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

1 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1

Година на реновирање:

1

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Адреса:

Gjorgi Dimitrov 40

Se prodava na ulica Gjorgi Dimitrov 40 info na tel .076-569-717

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
075461677
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам