1 / 12
Prodavam/menuvam Stan vo Centar
1 €
05.01.2022 20:16

Кисела Вода / Скопје

Број на соби:

4

Квадратура:

80 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Година на градба:

1962

Година на реновирање:

2015

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Frederik Shopen br. 20

Prodavam ili menuvam 80 m 2 Stan kaj star podvoznjak so dvor garaza I letna kujna 21 m2 . Renoviran

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава / Можна е замена од:

XXX
Потврден огласувач
075820164
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам