1 / 12
Mitsubishi Colt
По Договор
09.08.2022 10:08

Куманово / Куманово

Марка:

Mitsubishi

Модел:

Colt

Година:

2009

Гориво:

Бензин

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

70 kw / 95 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

MITSUBISHI COLT 1.3 BENZIN 2009g REGISTRIRANO
UVEZENO OD SVAJCARIJA VO ODLICNA SOSTOJBA I SERVISNA KNISKA SO SAMO 167000km. REALNI,
PROVERKA VO SEKOE VREME!!
- OPREMA-SWISS CHAMPION
-KLIMA
-BORD KOMPJUTER
-CENTRALNA BRAVA
-ELEKTRIKA NA SITE STAKLA
-ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
-AIRBAG,,,ABS
-2 KLUCA ITD.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Vace
Потврден огласувач
078374727
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам