1 / 5
Trosed dvosed fotejla eko koza
15.000 МКД
Цената е фиксна
30.09.2022 13:21

Прилеп / Прилеп

Se prodava garnitura odlicen dizajn
osteten e samo gorniot sloj se gleda na slikite
a dodeka drugoto se ostanato vo red

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
071687476
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам