1 / 2
Продавам прасиња
1 МКД
19.04.2022 11:01

Сопиште / Скопје

Продавам прасиња цена по договор
телефон за контакт 078221766 и 071373144 Васе

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Се продава од:

dragan
Потврден огласувач
070221280
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам