се изнајмува
160 €
20.02.2021 13:00

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

16 m²

Греење:

Струја

Се изнајмува дуќан во строгиот центар на Прилеп позади домот на културата „Марко Цепенков“

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Љубица
Потврден огласувач
048523115
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам