1 / 3
Лежај
5.000 МКД
05.02.2021 17:46

Прилеп / Прилеп

Се продава добро зачуван лежај со магацински простор.

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Кревети

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
075665221
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам