1 / 7
ИЗДАВАМ СТАН -ТОЧИЛА 60м2
15 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.06.2022 22:04

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

2

Квадратура:

60 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

1995

Година на реновирање:

2018

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Точила 1

Слободен од 15.08.2022 г.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

trajce
Потврден огласувач
071210391
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам