1 / 6
Zemjodelska mehanizacija
123 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.05.2021 11:30

Делчево / Делчево

Se provava trinca 1.80m so dva klipa italijanska, freza meritano 2.20m, cinkular na kardan so dijamantski list ,mlin na kardan ,racna kosacka so dizel motor trobrazden plug info tel 075 260 942

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
075260874
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам