1 / 9
kombe vw t3 na delovi
12 МКД
Цената не е фиксна
27.08.2022 08:41

Прилеп / Прилеп

prodavam delovi od kombe vw t3.se sto e na slikite i ima limarija.vrati,zadna vrata ,siber vrata,krila,kuka,branici,rezervoar i uste mnogu drugi delovi.

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

igor
kuzman josifoski 181
Потврден огласувач
075845226
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам