Zastava 80 10 povolno
1 €
07.02.2021 14:00

Богданци / Гевгелија

Prodavam Zastava 80 10 kompletna vo delovi i dosta povolno

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Ilcho
Потврден огласувач
071980977
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам