1 / 1
Тросед двосед фотеља и клуб масичка
9.500 МКД
01.02.2023 16:00

Скопје Центар / Скопје

Се продава комплет гарнитура тросед двосед и фотеља. Комбинација дрво со штоф, без механизам на спуштање.
И клуб масичка.
Цената не е фиксна.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

X
Потврден огласувач
075908613
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам