1 / 4
Prodavam plac
45 €
30.05.2023 23:02

Шуто Оризари / Скопје

Квадратура:

5199 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Prodavam plac vo OPSTINA SUTO ORIZARI DO OBIKOLNICA 5199m2 i 2480 m2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

САШО
Потврден огласувач
078332492
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам