1 / 6
PLAC ZA KUKA (CENTAR)
20.000 €
11.11.2022 22:37

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

220 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Плацот (220 м2, КП 18348) е на улицa Менде Бошкоски Бр. 2/а. Комуналиите се платени и градбата е почнато за триспратна куќа со вкупна стамбена површина од 260 м2. Броило за вода и стурја има и редовно се платени.Фиксна Цена (20.000 еур) за повеќе информација на тел 072271667(plac)

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава / Можна е замена од:

PLAC
Потврден огласувач
072271667
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам