1 / 3
Користен француски лежај
4.000 МКД
09.02.2021 13:31

Карпош / Скопје

Користен француски лежај со димензии 2.00х1.60 метри. Уредно сочуван со функционален механизам на отварање и голем простор за складирање под самиот душек.
Јавете се има место за договор.

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Кревети

Се продава од:

Blagica
Потврден огласувач
075250246
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам