1 / 6
Бајонет М 48
120 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.11.2022 20:40

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Бајонети - Ѕебно ноже Victorinox

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Се продава / Можна е замена од:

vojislav
Потврден огласувач
077540351
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам