1 / 10
Mercedes E280 4Matic Facelift
9.400 €
25.02.2021 13:00

Ѓорче Петров / Скопје

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 280

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2021

Сила на моторот:

140 kw / 190 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Mercedes E280 Facelift
4matic (4x4)
Произведен - Декември 2008
Од опрема има се што може да има Е класа од оваа година.
Донесен од Холандија пред 4 години, купен од прв сопственик. Јас сум втор сопственик на колата
Најредовно и домаќински одржуван за свој мерак
Со него има и зимски и летни гуми
Реална километража

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
077707447
Испрати Е-маил до огласувачот