1 / 4
Podzemna garaza vo Kisela Voda
1 €
16.02.2021 17:00

Кисела Вода / Скопје

Квадратура:

20 m²

Prodavam podzemna zagradena garaza od 19m2 vo Rasadnik, Kisela Voda.

Категорија: Недвижности / Гаражи

Се продава од:

/
Потврден огласувач
077655055
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам