1 / 5
Се продава многу чисто BMW 7.30D
4.900 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.02.2021 13:00

Карпош / Скопје

Марка:

BMW

Модел:

730

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

177 kw / 241 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Преземено од првиот сопственик во Швајцарија.
Моторот и сите негови карактеристики се во многу добра состојба и се одржуваат добро.
Порака за размена и договарање.
За возилото мора да се плати максимум 3500 евра данок.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Gurkan Gezer
Потврден огласувач
070385411
Испрати Е-маил до огласувачот