1 / 6
Продавам Renault Megane 3
4.300 €
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.02.2021 11:01

Сопиште / Скопје

Марка:

Renault

Модел:

Megane

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2021

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Итно!!!
Се продава Renault Megane 3 во топ состојба
1.5 Dci, 66 kw, 2010 година на производство
2011 година прва регистрација.
oд опрема возилото поседува:
- клима уред
- електрични прозори - напред
- затемнети стакла атестирани
- темпомат
- 4 нови гуми
- зелен картон
- нов акумулатор - под гаранција
прифаќам замена за поголемо возило со моја доплата.
телефон за контакт 076255051

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

XXXXX
Потврден огласувач
071 223 458
Испрати Е-маил до огласувачот