1 / 4
Kristalni sadovi
900 МКД
11.01.2023 20:00

Битола / Битола

сл. 1 Жардињера со капак - машински кристал 900 ден.
сл. 2 Сад за разни грицки - машински кристал 350 ден.
сл. 3 Жардињера - машински кристал 800 ден.
сл. 4 Сад за овошје - стакло 100 ден.

Сите заедно 1800 ден.

Категорија: Дом и Градина / Садови и прибор / Садови и прибор - Стакло

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
075764468
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам