1 / 5
Claas jaguar 695
1 €
04.06.2022 08:23

Прилеп / Прилеп

Kombajnot e vo odlicna sostojba
1990 godina ,mercedes motor 354 ks
so kemper champion 3000,metal detektor ,hidro pogon
Mozi i so 6 reden heder
Kombajnot se naogja vo Krivogastani
ZVONETE NA
070 556 309 goran

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Комбајни

Се продава од:

daniel
Потврден огласувач
076544567
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам