1 / 10
AKAI AM-95 Reference Master
900 €
Цената е фиксна
05.11.2022 11:56

Битола / Битола

Се продава!
AKAI AM-95 Reference Master Digital Integrated Amplifier!
Вистински High End засилувач AKAI AM-95.
Најдобриот и најмоќен засилувач кој го произведе AKAI во перфектна ( МИНТ ) состојба која добро се гледа на сликите кој се од самиот засилувач.
Многу редок во понуда, сон на секој љубител на Hi-Fi на оние кој ги знаат неговите квалитети.
АМ-95 има вграден одличен DAC што дополнително ви олеснува да дојдете до подобар звук, користејќи ефтин извор или дигитален сигнал од TV или PC.
Брилијантни фоно влезови MM и MC.
Карактеристики на последната слика.
Без никакви замени!
Цена 950€
Погледнете го видеото!

За повеке опрема и подетални информации следете не на нашиот facebook профил Vintage Audio GK

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

Vintage Audio GK
Потврден огласувач
077639993
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам