1 / 9
Motor POLO FOX 1.4 Benz 16W DHOC
300 €
Цената не е фиксна
16.02.2021 20:51

Долнени / Прилеп

Prodavam komplet motor Za Polo Fox 97 1.4 DOHC Mnogu brz 77kw kako sto e na slikata
mnogu dobro ocuvan se na nego ima instalacija se sto e na nego dobro funkcionira

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

alen
lazani
Потврден огласувач
077530712
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам