1 / 11
se prodava kuka na ul.5 ta prilepska brigada
75.000 €
Цената не е фиксна
16.12.2022 15:32

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

10

Квадратура:

270 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

70 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1

Година на реновирање:

1

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

5 ta prilepska

se prodava kuka na ubava lokacija pogodna za dve familii.Mozna e i zamena za stan so dogovor.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

AGENCIJA HEPINES
Потврден огласувач
075317499
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам