1 / 8
Куќа
24.000 €
06.11.2021 12:15

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

70 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

10 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Година на градба:

1990

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

Браќа Шемкоски бр 28

Дограмата е обновена
Постојано се обновувa
077 750 436 Filip

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

gosgija
Потврден огласувач
077750436
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам