1 / 7
Opel Meriva 1.3 2006
2.800 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
3.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.02.2021 10:40

Кисела Вода / Скопје

Марка:

Opel

Модел:

Meriva

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2021

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Voziloto e vo odlicna sostojba, so napraven redoven servis.
1.3 motor na lance.

078/538-622

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dino
Потврден огласувач
078538622
Испрати Е-маил до огласувачот