1 / 5
BALIRACKA 342A SO HIDRAULIKA SO CETRALNO
5.000 €
23.09.2022 10:54

Долнени / Прилеп

Donesen od svajcarija neje rabote vo makedonike ekstrA zacuvana
Tel 071222007

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Се продава од:

Adis
Потврден огласувач
071222007
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам