1 / 4
NISSEDAL Огледало 40x150 см/IKEA
2.180 МКД
Со вклучен ДДВ
15.05.2021 14:30

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Код на производ: 303.203.21
Карактеристики на производот:
> Материјал: иверица, стакло
> Боја: црно

Димензии на производот:
> Ширина: 40 см
> Висина: 150 см

Димензии на пакувањето:
> Должина: 154 см
> Ширина: 46 см
> Висина: 6 см

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Останато

Се продава од: Претпријатие

ХОУМ МАРКЕТ ДООЕЛ
бул. Илинден бр.160 - Скопје
Потврден огласувач
+389 75 294 772
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам