1 / 1
PRODAVAM PLACEVI 520 m2 I 1520m2 VO RADISANI-BEL KAMEN
80 €
30.09.2022 16:56

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

520 m²

Тип на земјиште:

Градежно

PRODAVAM PLACEVI 520 M2 I 1520M2 VO BEL KAMEN-RADIŠANI NASPROTI BENZISKATA PUMPA OKTA NA 60 m OD GLAVNA ULICA VO GRADEŽEN REON SO IMOTEN LIST SO MOŽNOST ZA PRILKUČOK NA STRUJA I VODA.MOŽETE DA VIDETE NA MAPATA KAJ SE NAOGJAAT PLACEVITE.
PLACEVITE NE SE DELAT,SE PRODAVAAT CELI I ZAEDNO.
NA SMS,VIBER I NA EMAIL NE ODGOVARAM!!!

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Oglasuvač
Потврден огласувач
073 333 335
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам