1 / 10
denon dcd-810
2.500 МКД
17.02.2021 11:35

Бутел / Скопје

Испраќам по карго    

odlicen cita sve vidizabeleska izgreban e na gorniot kapak sliki orginalni bez daljinsko vidi gi site moi oglasi
Denon DCD-810
Compact Disc Player (1989)
Specifications
Disc format: CD

Digital converter: PCM56P-L

CD Mechanism: KSS-150A

Accessories: remote control

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Се продава од:

batka
Потврден огласувач
0038975244877
Испрати Е-маил до огласувачот

marantz cd-60 & marantz st-50l

0 МКД

High End CD-Player ONKYO C-7030

0 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам