1 / 12
APARTMENTS VELA - PESTANI, OHRID
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.03.2023 17:56

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Novi apartmani se izdavaat vo naselba Pestani na samiot breg na ohridskoto ezero novi od 45m2 so posebna dnevna i spalna 10m2 terasa. Sekoj apartman e opremen so sopstvena banja, kujna,
frizider, kablovska TV, terasa, internet konekcija, klima, sopstven parking.

Cena po dogovor !!!

Rezervacii na tel.
+389 78 266 502
+389 77 678 719
+389 46 285 397

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Dimitar
Naum Ohridski 27, Pestani
Потврден огласувач
078266502
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам