1 / 3
Kenwood KA - 3010
85 €
Цената не е фиксна
31.01.2023 14:15

Куманово / Куманово

Оригинално јапонско појачало звучно одлично
2х60 вати на 8 ома.
Може било кои звучници да се приклучат од 4 до 16 ома.
Перфектно зачувано. Линк за инфо:
https://www.hifidatabase.com/Kenwood_KA-3010_3921.php

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
072520000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам