1 / 4
Motokultivator KUBOTA K8 dizel - uvoz Japonija
1.590 €
25.11.2022 20:56

Неготино / Неготино

“K U B O T A” K8, мотокултиватор-дизел, супер состојба. Цена 1.590 еур.
Гуми протект Неготино,
тел 075 457 991
Video: https://youtu.be/LeIgv2pIWis

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

ГУМИ ПРОТЕКТ ДООЕЛ
Потврден огласувач
075457991
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам