1 / 3
Prodavam Fiat Uno 1.0
600 €
18.02.2021 19:14

Богданци / Гевгелија

Марка:

Fiat

Модел:

Uno

Година:

1997

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

120000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2020

Сила на моторот:

45 kw / 61 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Prodavam Fiat Uno so atestiran plin.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Иво
Потврден огласувач
070936013
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам