1 / 3
GARNITURA: TROSED, DVE FOTELJI, KLUB MASICHKI
По Договор
01.04.2023 15:56

Крива Паланка / Крива Паланка

PRODAVAM KOMPLET GARNITURA TROSED, DVE FOTELJI I DVE KLUB MASICHKI. MALKU KORISTENI
INFO: 078 33 88 68 VIBER

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

xxxx
Потврден огласувач
078338868
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам